| Nazwa marki: | As Per Request |
| Numer modelu: | F-208801.4 |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $5-10 |
F-208801.4Łożysko igiełkowe 20*30*7,5mm F208801.4 Łożysko samochodowe
Opis:
| Model łożyska | F-208801.4 |
| Kraj pochodzenia | NIEMCY |
| Ilość w magazynie (szt.) | 280 szt. (Więcej w drodze) |
| Zastosowanie | Motoryzacja |
| Numer rzędu |
Pojedynczy rząd |
| d - Średnica otworu | 20mm |
| D - Średnica zewnętrzna | 30mm |
| B - Szerokość | 7,5mm |
| Waga / Masa (KG) | 0,10KG |
| Typ łożyska | Łożysko toczne |
| Konstrukcja | Łożysko igiełkowe |
| Czas realizacji | W MAGAZynie |
| Kod HS | 8482400000 |
Jeśli chcesz kupić F-208801.4 łożysko. Po prostu skontaktuj się z Shary przez WhatsApp / E-mail podany poniżej:
| shary@ gqbearing.com | |
| WhatsApp / Czat internetowy | +86 13616183211 |
![]()
Ponadto, posiadamy również łożyska samochodowe dostępne w magazynie, podane poniżej:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| 578184B | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | W26G3S7R-7N239-B1D | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1-0017 | BT1-0085/HM88510 | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
![]()
![]()
Metoda dostawy: Za pośrednictwem kuriera, takiego jak DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF itp.Lub drogą lotniczą / morską do CAŁEGO ŚWIATA.
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Jak rozwiązać problemy z hałasem i wibracjami w łożyskach igiełkowych F-208801.4 podczas pracy?
Hałas i wibracje mogą wskazywać na niewspółosiowość, nieprawidłowy montaż lub zanieczyszczenie. Aby rozwiązać te problemy, najpierw sprawdź prawidłowe ustawienie i montaż łożyska F-208801.4, upewniając się, że wszystkie powierzchnie montażowe są czyste i proste. Zbadaj wszelkie oznaki przedostania się obcych ciał i wyczyść lub wymień smar, jeśli jest zanieczyszczony. Wdrożenie analizy wibracji może pomóc w zlokalizowaniu źródła problemu, czy to uszkodzenia łożyska, czy czynników zewnętrznych wpływających na system. Jeśli wykryto uszkodzenie, natychmiast wymień łożysko F-208801.4, aby zapobiec dalszej degradacji systemu.
Jak utrzymać prawidłowe smarowanie łożysk igiełkowych F-208801.4 w zastosowaniach o wysokich prędkościach?
W zastosowaniach o wysokich prędkościach smarowanie staje się jeszcze bardziej krytyczne. Użyj smaru specjalnie zaprojektowanego do łożysk igiełkowych o wysokich prędkościach, który ma niską lepkość, aby zmniejszyć tarcie i generowanie ciepła. Regularne interwały wymiany smaru są konieczne, aby łożyska F-208801.4 były dobrze nasmarowane i chłodne. Wdrożenie niezawodnego systemu smarowania, który zapewnia stały dopływ czystego smaru, może znacznie poprawić wydajność i żywotność łożyska.
Jakie czynniki środowiskowe należy wziąć pod uwagę podczas używania łożysk igiełkowych F-208801.4 w zastosowaniach zewnętrznych?
Do użytku zewnętrznego łożyska igiełkowe F-208801.4 są narażone na zmienne temperatury, wilgotność i potencjalne zanieczyszczenia. Kluczowe jest wybranie łożysk z odpowiednimi uszczelnieniami, takimi jak zamknięte nakładki lub uszczelnienia zewnętrzne, aby chronić przed wilgocią i przedostawaniem się cząstek. Regularne inspekcje w celu czyszczenia i konserwacji uszczelnień są niezbędne. Dodatkowo, wybór materiałów odpornych na korozję, zwłaszcza jeśli zastosowanie jest w środowisku korozyjnym, może znacznie zwiększyć odporność łożyska. Zawsze przestrzegaj zaleceń producenta dotyczących konserwacji i ochrony w warunkach zewnętrznych, aby zmaksymalizować wydajność i żywotność łożysk igiełkowych F-208801.4.