| Nazwa marki: | As Per Request |
| Numer modelu: | F-208801.1 |
| MOQ: | 2 |
| Cena £: | $5-10 |
Zestaw dostępny F-208801.1 łożysko gąsienicowe 20x30x7.5mm F208801.1 łożysko automatyczne
Opis:
| Model łożyska | F-208801.1 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| ilość zapasów. | 280.pcs (Więcej w drodze) |
| Zastosowanie | Produkcja samochodowa |
| Wiersz nr. |
Jednorazowy rząd |
| d - Wydrukowane | 20 mm |
| D - średnica zewnętrzna | 30 mm |
| B - szerokość | 7.5 mm |
| Masę (kg) | 0.10 kg |
| Rodzaj łożyska | łożyska rolkowe |
| Struktura | łożyska z igły |
| Czas realizacji | W magazynie |
| Kod HS | 8482400000 |
Jeśli chcesz kupićF-208801.1/Proszę skontaktować się /z EmmąSKYPE / WhatsApp / Email podany poniżej:
| Skype | Emmaguo24 |
| WhatsApp / Webchat | +86 15861609346 |
| Wiadomość e-mail | sales2@ boukeylin.com |
Poza tym, mamy również automatyczne łożyska podane poniżej w magazynie:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| Wymogi dotyczące: | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | Wykorzystanie urządzeń do przechowywania danych | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1pożywienie | BT1przewodnictwo | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
| F-232032.2-41 | 545995.H49A | SC05B97 |
| W26G3S7R-7N239 | HM803146/10 | SF05A84 |
| BTH-1206D | BB1B636171 | DG307217 |
| 32011 | NJ2205 | SF06A27 |
| VKBA6525 | Pozostałe | EC0-CR-05A31PX1 |
| VKBA6526 | F-208843 | DE0681CS18PX1/L260 |
| K57X73X15 | 572933H49A | SC0929 |
| T150418/T164792 | 6305N | AU0712 |
![]()
![]()
Sposób dostawy:Za pośrednictwem ekspresowego, np. DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF, itp.Lub Po powietrzu / Po morzuNa całym świecie.
1.Jak rozwiązać problem hałasu i drgań w łożyskach rolkowych igłowych F-208801.1 podczas pracy?
W celu rozwiązania tych problemów należy najpierw sprawdzić, czy łożysk F-208801.1 jest prawidłowo ustawiony i zamontowany.zapewnienie, aby wszystkie powierzchnie montażowe były czyste i prawidłoweWykonanie analizy drgań może pomóc ustalić źródło problemu.czy jest to uszkodzenie lub czynniki zewnętrzne wpływające na systemJeżeli wykryje się uszkodzenie, należy natychmiast wymienić łożyskę F-208801.1 w celu zapobieżenia dalszemu pogorszeniu systemu.
2.Jak utrzymać prawidłowe smarowanie łożysk rurowych igłowych F-208801.1 w zastosowaniach dużych prędkości?
W zastosowaniach o dużej prędkości smarowanie staje się jeszcze bardziej krytyczne.który ma niską lepkość w celu zmniejszenia tarcia i wytwarzania ciepłaRegularne zmiany smaru są niezbędne, aby łożyska F-208801.1 były dobrze smarowane i chłodne.Wdrożenie niezawodnego systemu smarowania zapewniającego stałe dostarczanie czystego smaru może znacznie poprawić wydajność i żywotność łożyska.
3.Jakie czynniki środowiskowe należy uwzględnić przy stosowaniu łożysk rurowych igłowych F-208801.1 w zastosowaniach zewnętrznych?
Dla użytku na zewnątrz, łożyska F-208801.1 są narażone na różne temperatury, wilgotność i potencjalne zanieczyszczenia.takie jak zamknięte czapki końcowe lub uszczelki zewnętrzneW celu ochrony przed wilgocią i wnikaniem cząstek stałych niezbędne są regularne inspekcje w celu czyszczenia i utrzymania uszczelnienia.zwłaszcza w przypadku zastosowania w środowisku korozyjnymZawsze przestrzegać zaleceń producenta w zakresie konserwacji i ochrony w warunkach zewnętrznych, aby zmaksymalizować wydajność i żywotność F-208801.1 igłowe łożyska rolkowe.