| Nazwa marki: | As Per Request |
| MOQ: | 3 |
| Cena £: | $22-25 |
F-123471.03Łożeczki z igłą samochodową; F123471.03Prędkość biegów
Opis:
| Model łożyska | F-123471.03 |
| Kraj pochodzenia | Niemcy |
| ilość zapasów. | 280.pcs (Więcej w drodze) |
| Zastosowanie | Produkcja samochodowa |
| Wiersz nr. |
Jednorazowy rząd |
| d - Wydrukowane | 24.5 mm |
| D - średnica zewnętrzna | 40 mm |
| B - szerokość | 28.5 mm |
| Masę (kg) | 00,08 kg |
| Rodzaj łożyska | łożyska rolkowe |
| Struktura | łożyska z igły |
| Czas realizacji | W magazynie |
| Kod HS | 8482400000 |
Jeśli chcesz kupićF-123471.03/Proszę skontaktować się z Tommym.SKYPE / WhatsApp / Email podany poniżej:
| Skype | Gqpodłogi |
| WhatsApp / Webchat | +86 18261541498 |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
Poza tym, mamy również automatyczne łożyska podane poniżej w magazynie:
| 574963 | F-555102.01 | AB12830 |
| 1982F/1924A | 565866 | HM88542/10 |
| F-565881 | F-565881 | HM801346/10 |
| 572791B | RNU304 | F-210000 |
| Wymogi dotyczące: | F-95117 | 16150/16284 |
| F-122502/2RSN | WRI-1078 | BB1B363228DB |
| 800856/2RSN | LM29749/11 | STB4489 |
| F-555102.01 | F-805339.06 | HM88547/10 |
| 387A/382S | Wykorzystanie urządzeń do przechowywania danych | SX05A52 |
| LM29749/11 | F-555102.01 | 3TM-6205X30/26 |
| 580704 | F-122502/2RSN | SF06A24 |
| NP618892/NP355857 | F-123391.1 | SC05A61 |
| BT1pożywienie | BT1przewodnictwo | SC05A61 |
| F-223356-551 | HM88542/10 | 3TM-SF06A69V1 |
| BB1B363228DB | STB4489+HM88547/10 | 27BCS11 |
| BB1B363171 | 387A/382S | SX05A87NCS30PX1 |
| VKBA3588 | F-232032 | SX05A63NCS30PX1 |
| BAH-0106B | BB1B362937 | BE-NK35X68X20 |
| BTH-1206D | 62/22BB1B362688A | 3TM-SX05B71NC3V1 |
| 30206/27 | K17,7X27,7X15,6 | SX05A02NV1 |
| F-805339.02 | 566096 | SX04A34V1 |
| F-232032-60 | BB1B362021 | SF0499 |
| F-232032.2-41 | 545995.H49A | SC05B97 |
| W26G3S7R-7N239 | HM803146/10 | SF05A84 |
| BTH-1206D | BB1B636171 | DG307217 |
| 32011 | NJ2205 | SF06A27 |
Sposób dostawy:Za pośrednictwem ekspresowego, np. DHL / TNT / UPS / Fedex / Aramex / CDEK / SF, itp.Lub Po powietrzu / Po morzuNa całym świecie.
![]()
![]()
![]()
![]()
Czym jest łożysko biegów samochodowych i jaką rolę odgrywa?
Łoże do skrzyni biegów samochodowych są kluczowym elementem w układzie przesyłowym samochodu.umożliwiające płynne i wydajne obrócenie przy jednoczesnym zminimalizowaniu tarcia i zużyciaŁoże pomaga przenosić moment obrotowy z silnika na koła, zapewniając niezawodną i cichą pracę skrzyni biegów.
Jakie rodzaje łożysk są powszechnie stosowane w skrzyniach biegów samochodów?
Do typowych rodzajów łożysk stosowanych w skrzyniach biegów samochodowych należą łożyska rowerowe w kształcie spinalnym, łożyska rowerowe z igłą i łożyska rowerowe kuliste.Każdy typ jest wybierany na podstawie specyficznych wymagań obciążenia, ograniczenia przestrzenne i warunki pracy w skrzynce biegów.co sprawia, że są idealne do wielu zastosowań z przekładniami.
Dlaczego ważne jest, aby wybrać odpowiednie łożyska skrzyni biegów samochodowych?
Wybór odpowiedniego łożyska biegów samochodowych ma kluczowe znaczenie, ponieważ bezpośrednio wpływa na wydajność i długowieczność skrzyni biegów.Nieprawidłowe rozmiary lub słabo zaprojektowane łożyska mogą prowadzić do przedwczesnego zużyciaDobrze wybrane łożyska zapewniają optymalną wydajność, obniżają koszty konserwacji i wydłużają żywotność skrzynki biegów.