| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XSU140414 |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $190-$209 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
W sprawieXSU140414 łożyska pierścieniowe przesuwanejest wysokiej precyzjiłożysko cylindryczne z rolkami krzyżowymiprzeznaczone do części maszyn CNC, stołów obrotowych i systemów automatyki przemysłowej.344 mm średnicy wewnętrznej, 484 mm średnicy zewnętrznej i 56 mm szerokości, oferuje kompaktową strukturę, wysoką sztywność i doskonałą dokładność obrotową.
Dzięki konstrukcji skrzyżowanej rolki cylindrycznej, łożysk ten zapewnia płynny ruch i stabilne rozkład obciążenia, co czyni go idealnym do zastosowań wymagających precyzji i niezawodności.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | XSU140414 |
| Średnica wewnętrzna (ID) | 344 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 484 mm |
| Szerokość (H) | 56 mm |
| Rodzaj | Źródło: |
| Struktura | Włókna cylindryczne skrzyżowane |
| Materiał | Pozostałe |
| Klasa dokładności | P5 / P4 nieobowiązkowe |
| Przetładowanie | Zwyczajne |
| Zastosowanie | Części maszyn CNC, stoły obrotowe, urządzenia automatyczne |
| INA | Masę (kg) | Tak. | w | - Co to jest? | ni/na | Li | Di | Da | A | B | C | D | Przetładowanie |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSU140414N | 28 | 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140544N | 38 | 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 |
| XSU140644N | 44 | 714 | 574 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 |
| XSU140744N | 52 | 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 745 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 |
| XSU140844N | 60 | 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 |
| XSU140944N | 67 | 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 |
| XSU141094N | 77 | 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 |
P1: Jaki rodzaj łożyska jest XSU140414?
A1: Jest to łożysko obrotowe z krzyżową cylindryczną strukturą rolkową.
P2: Czy nadaje się do maszyn CNC?
A2: Tak, jest przeznaczony do wysokoprecyzyjnych systemów CNC i automatyki.
Q3: Czy oferujesz dostosowanie?
A3: Tak, wspieramy dostosowanie do przesyłki, klasy dokładności i materiałów.
Uaktualnij swój system CNC zXSU140414 łożyska rurowe z pierścieniem przesuwnym.
Skontaktuj się z GQZ Bearing już dziś.O cenę, próbki lub konsultacje techniczne!