| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XSU140544 |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $409-$420 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
Łożysko obrotowe z zębatką XSU140544Skontaktuj się z GQZ Bearing już dziś przeznaczone do dźwigów, platform obrotowych i maszyn przemysłowych. O wymiarach474 mm średnicy wewnętrznej, 614 mm średnicy zewnętrznej i 56 mm szerokości, integruje konstrukcję zębatki dla efektywnego przenoszenia momentu obrotowego i stabilnego obrotu.Wyposażone w krzyżowe rolki cylindryczne, łożysko to zapewnia wysoką sztywność, płynny ruch i doskonałe rozłożenie obciążenia, co czyni je idealnym do systemów obrotowych dźwigów i zastosowań na ciężkich platformach obrotowych.Model:
XSU140544
| Średnica wewnętrzna (ID) | 474 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 614 mm |
| Szerokość (H) | 56 mm |
| Typ | Łożysko obrotowe (z zębatką) |
| Konstrukcja | Krzyżowe rolki cylindryczne |
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Klasa dokładności | P5 / P4 opcjonalnie |
| Naciąg wstępny | Niestandardowy |
| 28 | Dźwigi, Platformy obrotowe, Maszyny przemysłowe |
| Zastosowania | Systemy obrotowe dźwigów |
| Da | di | La | ni/na | Li | Di | da | A | B | C | D | Naciąg wstępny | XSU140414N | 28 |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| 484 | 344 | 460 | 24 | 468 | 415 | 413 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 44 |
| 614 | 474 | 590 | 32 | 598 | 545 | 543 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 44 |
| 714 | 945 | 690 | 36 | 698 | 645 | 643 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | XSU140844N | 0.11 | 67 |
| 814 | 674 | 790 | 40 | 798 | 845 | 743 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | XSU141094N | XSU140844N | 67 |
| 914 | 774 | 890 | 40 | 898 | 845 | 843 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | XSU141094N | XSU141094N | 67 |
| 1014 | 874 | 990 | 44 | 998 | 945 | 943 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | Dlaczego wybrać łożyska GQZ? | XSU141094N | Ekspertyza w zakresie pierścieni obrotowych i rolek krzyżowych |
| 1164 | 1024 | 1140 | 48 | 1148 | 1095 | 1093 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | Dlaczego wybrać łożyska GQZ? | Dlaczego wybrać łożyska GQZ? | Ekspertyza w zakresie pierścieni obrotowych i rolek krzyżowych |
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
O2: Tak, jest przeznaczone do systemów obrotowych dźwigów i ciężkich platform obrotowych.
O3: Tak, wspieramy personalizację typu zębatki, naciągu wstępnego i klasy dokładności.
Łożysku obrotowemu z zębatką XSU140544