| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XR855053 |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $519-$530 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
W sprawieXSI140744N łożyska zębowejest kompaktowy, wysokiej precyzjiłożyska przemieszczające się na rolkach krzyżowychprzeznaczone do:systemy dźwigów, części koparek, maszyny CNC i sprzęt automatyki przemysłowej. o wymiarach648x814x56 mm, tołożyska zębowezapewnia sprawne przenoszenie momentu obrotowego, płynne obrócenie i dużą przepustowość.
Zbudowany zkonstrukcja walców krzyżowych cylindrycznych, wspieraobciążenia promieniowe, osiowe i momentalne jednocześnie, co czyni go idealnym dlasystemy obrotowe dźwigów, platformy obrotowe koparek i zastosowania w maszynach ciężkich.
To...łożysko zębowe, z przemieszczaniem rurowym,ofertywysoka sztywność, kompaktowa konstrukcja i stabilna wydajność, szeroko stosowane wmaszyny budowlane, urządzenia dźwigowe, koparki i systemy automatyki.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | XSI140744N |
| Średnica wewnętrzna (ID) | 648 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 814 mm |
| Szerokość (H) | 56 mm |
| Rodzaj | Źródło (zębami) |
| Struktura | Włókna cylindryczne skrzyżowane |
| Materiał | Pozostałe |
| Klasa dokładności | P5 / P4 nieobowiązkowe |
| Przetładowanie | Zwyczajne |
| Zastosowanie | Systemy dźwigów, koparki, maszyny budowlane |
| INA | Masę (kg) | Tak. | w | Di | Da | - Co to jest? | Li | ni/na | A | B | C | D | Przetładowanie | zrób | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Uaktualnij swój sprzętXSI140744N łożyska zębowe.
Skontaktuj się z GQZ Bearing już dziś.O cenę, próbki lub konsultacje techniczne!