| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XSI140944N |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $1029-$1050 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
Łożysko obrotnicy XSI141094N to kompaktowe, precyzyjne łożysko z krzyżowymi rolkami przeznaczone do części maszyn budowlanych, systemów CNC, platform obrotowych i urządzeń automatyki przemysłowej. O wymiarach 984x1164x56mm, to precyzyjne łożysko obrotnicy zapewnia płynny obrót, wysoką sztywność i doskonałą nośność.
Zbudowane z krzyżowej konstrukcji z walcowymi rolkami, obsługuje obciążenia promieniowe, osiowe i momentowe jednocześnie, co czyni je idealnym do systemów obrotnicowych w żurawiach, łożysk obrotnicowych i precyzyjnych zastosowań pozycjonujących.
To łożysko obrotnicy z krzyżowymi rolkami oferuje stabilną wydajność, kompaktową konstrukcję i długą żywotność, szeroko stosowane w maszynach budowlanych, sprzęcie budowlanym, częściach maszyn CNC i systemach automatyki.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | XSI141094N |
| Średnica wewnętrzna (ID) | 984 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 1164 mm |
| Szerokość (H) | 56 mm |
| Typ | Łożysko obrotnicy |
| Konstrukcja | Krzyżowe rolki walcowe |
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Klasa dokładności | P5 / P4 opcjonalnie |
| Nacisk wstępny | Niestandardowy |
| Zastosowanie | Maszyny budowlane, systemy CNC, platformy obrotowe |
| INA | Waga (Kg) | Da | di | Di | da | La | Li | ni/na | A | B | C | D | Nacisk wstępny | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSI140414N | 31 | 484 | 325 | 415 | 411 | 460 | 375 | 24 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSI140544N | 43 | 614 | 444 | 545 | 541 | 590 | 505 | 32 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.07 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSI140644N | 50 | 714 | 546 | 645 | 641 | 690 | 605 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSI140744N | 58 | 814 | 648 | 745 | 741 | 790 | 705 | 40 | 0.05 | 0.05 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSI140844N | 69 | 914 | 736 | 845 | 841 | 890 | 805 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSI140944N | 76 | 1014 | 840 | 945 | 941 | 990 | 905 | 44 | 0.06 | 0.06 | 0.11 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSI141094N | 91 | 1164 | 984 | 1095 | 1091 | 1140 | 1055 | 48 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
O1: Tak, jest specjalnie zaprojektowany do systemów obrotnicowych w żurawiach i systemów ciężkich.
O2: Jego konstrukcja z krzyżowymi rolkami i kontrolowany nacisk wstępny zapewniają dokładny obrót.
O3: Tak, dostępne są opcje dostosowywania nacisku wstępnego, klasy dokładności i materiałów.
Zmodernizuj swój sprzęt dzięki precyzyjnemu łożysku obrotnicy XSI141094N.
Skontaktuj się z GQZ Bearing już dziś w celu uzyskania wyceny, próbek lub konsultacji technicznej!