| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XSA140544N |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $580 ~ $880 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
W sprawieXSA140544N łożysk pierścieniowy zewnętrznego biegnikajest wysoką precyzjąłożyska skrzyżowaneprzeznaczone do:stoły obrotowe, maszyny CNC, systemy automatyki przemysłowej i urządzenia budowlane. o wymiarach474.56x640.3x56mm, topierścień obrotowy z zewnętrznym narzędziemzapewnia sprawne przenoszenie momentu obrotowego, płynne obrócenie i dużą przepustowość.
Zbudowany zkonstrukcja walców krzyżowych cylindrycznych, wspieraobciążenia promieniowe, osiowe i momentalne jednocześnie, co czyni go idealnym dlałożyska obracające, precyzyjne systemy pozycjonowania i zastosowania obracające ciężkie.
To...zewnętrzne łożyska przekładni krzyżowychofertywysoka sztywność, kompaktowa struktura i stabilna wydajność, szeroko stosowane wUrządzenia CNC, systemy automatyki, platformy obrotowe i maszyny przemysłowe.
| Parametry | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | XSA140544N |
| Średnica wewnętrzna (ID) | 474 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 6400,3 mm |
| Szerokość (H) | 56 mm |
| Rodzaj | łożyska pierścieniowe (zespół zewnętrzny) |
| Struktura | Włókna cylindryczne skrzyżowane |
| Materiał | Pozostałe |
| Klasa dokładności | P5 / P4 nieobowiązkowe |
| Przetładowanie | Zwyczajne |
| Zastosowanie | Maszyny CNC, stoły obrotowe, systemy automatyki |
| INA |
Waga (kg) |
Tak. | w | Di | Da | - Co to jest? | Li | ni | na | A | B | C | D | Przetładowanie | zrób | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Popraw swój systemXSA140544N łożysk pierścieniowy zewnętrznego biegnika.
Skontaktuj się z GQZ Bearing już dziś.O cenę, próbki lub konsultacje techniczne!