| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XSA140644N |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $580 ~ $880 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
Łożysko obrotowe XSA140644N to precyzyjne łożysko z krzyżowymi rolkami i zewnętrznym uzębieniem, przeznaczone do stołów obrotowych, obrabiarek CNC, systemów automatyki przemysłowej i ciężkiego sprzętu. O wymiarach 574x742,3x56mm, to łożysko obrotowe z zewnętrznym uzębieniem zapewnia efektywne przenoszenie momentu obrotowego, płynny obrót i dużą nośność.
Zbudowane z krzyżowej konstrukcji rolkowej, obsługuje obciążenia promieniowe, osiowe i momentowe jednocześnie, co czyni je idealnym do łożysk obrotowych, precyzyjnych systemów pozycjonowania i przemysłowych zastosowań obrotowych.
To łożysko obrotowe z krzyżowymi rolkami oferuje wysoką sztywność, zwartą konstrukcję i stabilną wydajność, szeroko stosowane w częściach obrabiarek CNC, sprzęcie automatyki, maszynach budowlanych i platformach obrotowych.
| Parametr | Specyfikacja |
|---|---|
| Model | XSA140644N |
| Średnica wewnętrzna (ID) | 574 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 742,3 mm |
| Szerokość (H) | 56 mm |
| Typ | Łożysko obrotowe (z zewnętrznym uzębieniem) |
| Konstrukcja | Krzyżowe rolki cylindryczne |
| Materiał | Stal łożyskowa |
| Klasa dokładności | P5 / P4 opcjonalnie |
| Naprężenie wstępne | Niestandardowe |
| Zastosowanie | Obrabiarki CNC, stoły obrotowe, systemy automatyki |
| INA |
Waga (Kg) |
Da | di | Di | da | La | Li | ni | na | A | B | C | D | Naprężenie wstępne | do | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503,3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0,04 | 0,04 | 0,06 | 0,06 | 0,01-0,03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640,3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0,04 | 0,04 | 0,07 | 0,06 | 0,01-0,03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742,3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,07 | 0,01-0,04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838,1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0,05 | 0,05 | 0,08 | 0,08 | 0,01-0,04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950,1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,08 | 0,01-0,04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046,1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0,06 | 0,06 | 0,09 | 0,09 | 0,01-0,05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198,1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0,07 | 0,07 | 0,11 | 0,11 | 0,01-0,05 | 1184 | 8 | 148 |