| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XSA140744N |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $580 ~ $880 |
| Czas dostawy: | 3 dni robocze po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | T/t lub Zachodnia Unia lub PayPal |
W sprawieXSA140744N Rękowe łożyska z rurociągiem z przyrządem zewnętrznymjest przeznaczony do:wysokiej precyzji ruchu obrotowego, dużej ładowności i kompaktowej instalacji.
Jest powszechnie stosowany wTabele obrotowe CNC, systemy automatyki i urządzenia pomiarowe precyzyjne, dostarczaniestabilna rotacja, wysoka sztywność i długa żywotność.
| Parametry | Wartość |
|---|---|
| Model | XSA140744N |
| Rodzaj | łożyska pierścieniowe rurowe |
| Rodzaj narzędzia | Wyroby zewnętrzne |
| Identyfikacja | 674 mm |
| Nadmiar | 838.1 mm |
| Szerokość | 56 mm |
| Materiał | Stali chromowej GCr15 |
| Dokładność | P5 / P4 |
| Struktura | Kompakt zintegrowany |
| Zmiany węgla | Tłuszcz / olej |
| INA | Waga (kg) | Tak. | w | Di | Da | - Co to jest? | Li | ni | na | A | B | C | D | Przetładowanie | zrób | m | z |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XSA140414N | 32 | 503.3 | 344 | 417 | 413 | 455 | 368 | 24 | 20 | 0.04 | 0.04 | 0.06 | 0.06 | 0.01-0.03 | 495 | 5 | 99 |
| XSA140544N | 44 | 640.3 | 474 | 547 | 543 | 585 | 498 | 32 | 28 | 0.04 | 0.04 | 0.07 | 0.06 | 0.01-0.03 | 630 | 6 | 105 |
| XSA140644N | 52 | 742.3 | 574 | 647 | 643 | 685 | 598 | 36 | 32 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.07 | 0.01-0.04 | 732 | 6 | 122 |
| XSA140744N | 59 | 838.1 | 674 | 747 | 743 | 785 | 698 | 40 | 36 | 0.05 | 0.05 | 0.08 | 0.08 | 0.01-0.04 | 828 | 6 | 138 |
| XSA140844N | 71 | 950.1 | 774 | 847 | 843 | 885 | 798 | 40 | 36 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.08 | 0.01-0.04 | 936 | 8 | 117 |
| XSA140944N | 77 | 1046.1 | 874 | 947 | 943 | 985 | 898 | 44 | 40 | 0.06 | 0.06 | 0.09 | 0.09 | 0.01-0.05 | 1032 | 8 | 129 |
| XSA141094N | 91 | 1198.1 | 1024 | 1097 | 1093 | 1135 | 1048 | 48 | 44 | 0.07 | 0.07 | 0.11 | 0.11 | 0.01-0.05 | 1184 | 8 | 148 |
Tak, rysunki 2D / 3D dostępne do potwierdzenia
Tak, rozkazy sądowe są wspierane
Standardowy czas: 7-15 dni
Środki celne: 15-30 dni
Precyzyjne szlifowanie + kontrola wstępnego obciążenia + pełna kontrola
Uaktualnij swój sprzęt z XSA140744Nłożyska zębowe.Skontaktuj się z GQZ Bearing już dziś.O cenę, próbki lub konsultacje techniczne!