| Nazwa marki: | GQZ |
| Numer modelu: | XU160220 |
| MOQ: | 5szt |
| Cena £: | $45 ~ $80 |
| Czas dostawy: | 5-8 dni roboczych po otrzymaniu płatności |
| Warunki płatności: | D/A, D/P, T/T |
Łożysko obrotowe XA200818N jest przeznaczone do systemów obrotowych o dużej średnicy, wymagających niezawodnej nośności i stabilnej pracy w maszynach CNC i urządzeniach przemysłowych.
Dzięki zrównoważonej szerokości i zoptymalizowanej strukturze wewnętrznej zapewnia płynny obrót, stałą dokładność i niezawodne działanie w trudnych warunkach pracy.
Uzyskaj wycenę w ciągu 24 godzin dla swojego projektu.
To łożysko obrotowe jest szeroko stosowane w:
Nadaje się do zastosowań wymagającychdużej średnicy obrotu, stabilnej nośności i precyzyjnej pracy.
Poprawia stabilność systemu i wydajność operacyjną w dużych urządzeniach.
| Parametr | Wartość |
|---|---|
| Model | XA200818N |
| Średnica wewnętrzna (ID) | 728 mm |
| Średnica zewnętrzna (OD) | 940,1 mm |
| Szerokość | 60 mm |
| Struktura | Łożysko obrotowe z krzyżowymi rolkami |
| Typ uzębienia | Zewnętrzne lub wewnętrzne (możliwość dostosowania) |
| Materiał | Wysokiej jakości stal łożyskowa |
| Zastosowanie | Maszyna CNC / Urządzenia przemysłowe |
| Dostosowanie | Dostępne |
Szczegółowe rysunki i niestandardowe specyfikacje dostępne na życzenie.
| INA | Waga (kg) | Da | di | La | dB | na | Li | H | h | da | Di | ds | ts |
|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|---|
| XU050077 | 1,4 | 112 | 40 | 97 | 6,6 | 6 | 56 | 22 | 21 | 74 | 77,5 | 11 | 5,5 |
| XU060094 | 2,4 | 140 | 57 | 120 | 9 | 6 | 70 | 26 | 25 | 93,4 | 94,6 | 15 | 6 |
| XU060111 | 1,2 | 145,79 | 76,2 | 133,1 | 6,9 | 8 | 88,9 | 15,87 | 15,87 | - | 111,8 | 11 | 6,35 |
| XU080120 | 4 | 170 | 69 | 177,8 | 9 | 6 | 90 | 30 | 29 | 119,4 | 120,6 | 15 | 9 |
| XU080149 | 3,6 | 196,85 | 101,6 | 147,8 | 6,9 | 16 | 115,8 | 22,22 | 22,22 | - | 149,6 | 11 | 6,35 |
| XU120179 | 7 | 234 | 124,5 | 214 | 11 | 12 | 144,5 | 35 | 30 | 178 | 180 | - | - |
| XU120222 | 12 | 300 | 140 | 270 | 16 | 12 | 170 | 36 | 30 | 220 | 222 | - | - |
| XU160220 | 16 | 302 | 138 | 270 | 18 | 10 | 170 | 46 | 41 | 219 | 221 | - | - |
| XU160260 | 15 | 329 | 191 | 305 | 14 | 20 | 215 | 46 | 41 | 259 | 261 | - | - |
| XU080264 | 6,9 | 311 | 215,9 | 295,3 | 8,7 | 12 | 231,8 | 25,4 | 25,4 | 263,4 | 264,6 | 13,7 | 8,6 |
| XU180380 | 45 | 485 | 275 | 453 | 18 | 16 | 307 | 55 | 50 | 379 | 381 | - | - |
| XU160405 | 25 | 474 | 336 | 450 | 14 | 30 | 360 | 46 | 41 | 404 | 406 | - | - |
| XU080430 | 12 | 480 | 380 | 462 | 9 | 20 | 398 | 26 | 26 | 429,4 | 430,6 | 15 | 9 |
| XU180412 | 40 | 501 | 324 | 469 | 18 | 18 | 356 | 55 | 50 | 411 | 413 | - | - |
| XU180433 | 42 | 522 | 344 | 4190 | 18 | 20 | 376 | 55 | 50 | 432 | 434 | - | - |
| XU220460 | 64 | 568 | 356 | 524 | 22 | 18 | 396 | 64 | 59 | 459 | 461 | - | - |
| XU180475 | 46 | 562 | 388 | 530 | 18 | 20 | 420 | 55 | 50 | 474 | 476 | - | - |
| XU300515 | 115 | 646 | 384 | 598 | 26 | 18 | 432 | 86 | 79 | 514 | 516 | - | - |
| XU240545 | 94 | 655 | 435 | 615 | 22 | 24 | 475 | 79 | 72 | 544 | 546 | - | - |
| XU220574 | 82 | 680 | 468 | 640 | 22 | 20 | 508 | 68 | 61 | 573 | 575 | - | - |
| XU300586 | 115 | 704 | 468 | 664 | 22 | 18 | 508 | 86 | 79 | 585 | 587 | - | - |
| XU280680 | 120 | 798 | 565 | 755 | 22 | 30 | 605 | 79 | 72 | 679 | 681 | - | - |
| XU300785 | 155 | 900 | 670 | 860 | 22 | 36 | 710 | 86 | 79 | 784 | 786 | - | - |
| XU260823 | 140 | 933 | 713 | 893 | 22 | 36 | 753 | 79 | 72 | 822 | 824 | - | - |
| XU160897 | 67 | 976 | 818 | 944 | 18 | 36 | 850 | 50 | 43 | 896 | 898 | - | - |
Nie wiesz, który model pasuje do Twojego zastosowania? Skontaktuj się z nami, aby uzyskać pomoc w wyborze.
Pomagamy klientom zapewnić precyzję, niezawodność i długoterminową wydajność.
![]()
![]()
Zapewnienie stałej jakości każdego łożyska.
Szukasz niezawodnego dostawcy łożysk obrotowych?
Wyślij zapytanie już dziś, aby otrzymać:
Kliknij „Czatuj teraz", aby skontaktować się z nami bezpośrednio.
P1: Czy to łożysko nadaje się do zastosowań CNC?
Tak, XA200818N jest przeznaczone do dużych stołów obrotowych CNC i precyzyjnych systemów przemysłowych.
P2: Czy może przenosić ciężkie ładunki?
Tak, zapewnia stabilną pracę pod dużymi obciążeniami dzięki zrównoważonej konstrukcji.
P3: Czy oferujecie dostosowanie?
Tak, dostępne są niestandardowe rozwiązania w oparciu o wymagania aplikacji i rysunki techniczne.