logo
Dobra cena.  W Internecie

szczegółowe informacje o produktach

Created with Pixso. Do domu Created with Pixso. Produkty Created with Pixso.
Łożysko walcowe
Created with Pixso. SL05020E Podwójny rzęd kołowy pierścień zewnętrzny cylindrowy łożysk walcowy 100*150*55 mm

SL05020E Podwójny rzęd kołowy pierścień zewnętrzny cylindrowy łożysk walcowy 100*150*55 mm

Nazwa marki: OEM/GQZ
Numer modelu: SL05020E
MOQ: 1.SZT
Cena: Zbywalny
Czas dostawy: W ciągu 3 dni
Warunki płatności: T/T, PayPal
Szczegółowe informacje
Miejsce pochodzenia:
NIEMCY
Orzecznictwo:
ISO9001:2015
Typ:
Wałek cylindryczny
Numer wiersza:
Podwójny rząd
Pierścień Zewnętrzny:
Kołowe pierścień zewnętrzny
Masa:
3.50kg
Ilość w magazynie:
125.szt
Rozmiar:
100x150x55mm
Szczegóły pakowania:
Standardowe pudełko kartonowe
Możliwość Supply:
100000.szt./miesiąc
Podkreślić:

Łożysko popychacza krzywki

,

łożyska aksyjne

Opis produktu

SL05020E Sferyczne pierścień zewnętrzny cylindryczne łożyska rolkowe SL05020 100*150*55mm
SL05020E Podwójny rzęd kołowy pierścień zewnętrzny cylindrowy łożysk walcowy 100*150*55 mm
Ilość zapasów: 125 sztuk(Więcej w drodze)

Model łożyskaSL05020E
RodzajŁożyska cylindryczne
StrukturaPodwójne rzędy cylindryczne łożyska rolkowe
ZastosowanieMaszyny
Rozmiar (dxDxB) mm100x150x55 mm
Identyfikator (mm)100
OD (mm)150
B (mm)55
Masę (kg)3.50kg
ilość zapasów (pc)125.pcs (więcej w drodze)
Kraj pochodzeniaNiemcy
WarunkiNOWE
Kod HS8482500000
Czas realizacjiW ciągu 3 dni

Obecnie mamy125.pcs SL05020E Samowymierzające się podwójne rzędowe łożyska cylindryczne w magazynie- Jeśli potrzebujeszSL05020EŹródła, tylko nie wahaj się skontaktować z nami. Możemy zapewnić Ci najlepszą jakość; najbardziej konkurencyjne ceny; najkrótszy czas dostawy i najwyższej jakości usługi.

  • Potrzebujesz szybkiej oferty? Po prostu wyślij nam swój model i ilość ̇ oddzwonimy do Ciebie szybko.

Poza tym mamy również poniższe modele na zapasie:

Zmiany i zmianySL05 016ESL05016E C3Zmiany i zmianySL06 016ESL06016E C3GG51120
SL05018SL05 018ESL05018E C3SL06018SL06 018ESL06018E C3GG51140
SL05020SL05 020ESL05020E C3SL06020SL06 020ESL06020E C3GG51150
Zmiany i zmianySL05 022ESL05022E C3Zmiany i zmianySL06 022ESL06022E C3GG51170
Zmiany i zmianySL05 024ESL05024E C3Zmiany i zmianySL06 024ESL06024E C3GG51180
Zmiany i zmianySL05 026ESL05026E C3Zmiany i zmianySL06 026ESL06026E C3GG51200
SL05028SL05 028ESL05028E C3SL06028SL06 028ESL06028E C3GG51210
SL05030SL05 030ESL05030E C3SL06030SL06 030ESL06030E C3GG51225
SL05032SL05 032ESL05032E C3SL06032SL06 032ESL06032E C3GG51240
Zmiany i zmianySL05 034ESL05034E C3Zmiany i zmianySL06 034ESL06034E C3GG51260
SL05036SL05 036ESL05036E C3Zmiany i zmianySL06 036ESL06036E C3GG51280
Zmiany i zmianySL05 038ESL05038E C3SL06038SL06 038ESL06038E C3GG51290
SL05040SL05 040ESL05040E C3SL06040SL06 040ESL06040E C3GG51310
SL05044SL05 044ESL05044E C3Zmiany i zmianySL06 044ESL06044E C3GG51340
Zmiany i zmianySL05 048ESL05048E C3Zmiany i zmianySL06 048ESL06048E C3GG51360
Model łożyskad (mm)D (mm)B (mm)
Zmiany i zmiany15019040
Zmiany i zmiany16020040
Zmiany i zmiany17021545
Zmiany i zmiany18022545
Zmiany i zmiany19024050
Zmiany i zmiany20025050
Zmiany i zmiany22027050
Zmiany i zmiany24030060
Zmiany i zmiany26032060
Zmiany i zmiany28035069
SL01486030038080
Zmiany i zmiany32040080
Zmiany i zmiany34042080
Zmiany i zmiany36044080
Zmiany i zmiany380480100
SL014880400500100